est / eng
 
 
Otsi:
Login:
 
TootedSUUSASAAPAD
 

ALPINA suusasaapad

ALPINA - see ei ole lihtsalt suusasaabas, see on midagi enamat.

Kaks aastat järjest on Alpina võistlussaabas saanud maailma hinnatuma, RED DOT, auhinna. Eelmisel 2 aastat tagasi tehniliste lahenduste eest ja eelmisel aastal disaini eest. Sellist edu ei ole saavutanud ükski teine suusaaabas

Ainult tõeline tippsportlane saab võita ja võita saab vaid tippekspertide abiga, kes on loonud parima võimaliku saapa. Parim võistlussaabas - see on pisidetailid, mis on lihvitud täiuslikkuseni ja mis võimaldavad kogu lihasjõu viia edasiliikumiseks
Alpina saapad on loodud tihedas koostöös tippsuusatajatega, mille tulemuseks on võidetud kümnendik- ja sajandiksekundid.
see on ka põhjus, miks Alpina harrastajasaapad on parimaks valikuks

Nii ei arva ainult meie, nii arvavad norrakad: PETER NORTHUG; ODD BJORN HELMESET; JOHN KRISTIAN DAHL; MARTIN JONSRUD SUNDBY; WIBEKE SKAFTERUD; HAAVARD BJEKELI, venelased: YULIA TCHEKALOVA; MAXIM VYLEGZHANIN; SERGEI NOVIKOV; JULIA IVANOVA, soomlased AINO KAISA SAARINEN; MATI HEIKKINEN; TEEMU KATTILAKOSKI ja VILLE NOUSIAINEN ning loomulikult eelmise hooaja valitsejad DARIO COLOGNA ja LUCAS BAUER ning paljud teised maailmakuulsad suusasportlased, nende seas ka meie oma tulevikulootused PEETER KÜMMEL, EERI VAHTRA, TIMO JUURSALU  ja veel kümned noorsportlased.
Ning kõige tähtsam - nii arvab 2/3 Norra rahvast, tehes Alpinast Norra kui maailma suurima suusamaa enimmüüdavama suusasaapa.

Mis on see, mis muudab Alpina suusasaapa ENIMMÜÜDAVAMAKS saapaks kogu maailmas.
See on pidev areng ja koostöö tippsportlastega.
See on parimad materjalid ja tootmise modernsus.
See on kvaliteetne töö ja maksimmalsed eesmärgid.

Eesti spordipoodides on Alpina suusasaapad müügil olnud üle kümne aasta ja tõestanud ennast kui vastupidavad ja eestlase jalatüübile hästisobivad saapad.

JA NÜÜD HAKKA SAAPAID VAATAMA!
Vaata, millised on võistlussaapad, millistega suusatavad tippsportlased, või millised on sportsaapad, mis on omadustelt sarnased võistlussaapale. Ja vaata ka rahvasaapaid, millega tehakse esimesed sammud suuskadel ja mis on taskukohased igale suusatajale. Lisaks on võimalus heita pilk Back Country saabastele, mis sobivad kasutamiseks laiadel suuskadel radadeta maastikul loodust nautides.

 

Art Media CMS