est / eng
 
 
Otsi:
Login:
 
TootedSUUSASIDEMED
 

ROTTEFELLA

ROTTEFELLA  NIS SÜSTEEM
NIS on uus sidemetüüp, mille paigaldamine suusale on lihtsam kui kunagi varem. Suusale on paigaldatud tehases spetsiaalne plaat, millele poest ostetud suusaside pannakse peale ilma abivahenditeta. Jääb ära puurimine ja kruvide keeramine.
Ning mis kõige tähtsam - suusaside on alati õiges kohas ja sirgelt suusa peal

75 aastat tootearengut tagab kõrge kvaliteedi ning sellega juhtivate suusa- ja suusasaabaste tootjate täieliku usalduse. Alpina, Atomic ja Rossignol on ainult suuremad, kes oma saapa valmistamisel kasutavad Rottefella talda. Lisaks erinevate riikide väiksemad tehased.
Kuid see ei ole tähtsaim, mida Rottefella saavutuseks peab. Tähtis on TARBIJA usaldus. Selle nimel tehakse tööd. 2/3 Norra rahvast eelistab Rottefellat ja kes veel suusavarustust oskaks hinnata kui mitte Norra rahvas.
Paljud tippsuusatajad kasutavad Rottefella suusasidet ja mitte asjata.
Miks siis NNN süsteem ja Rottefalla sidemed.
- Saapa kinnitustelg on 10mm ninast tahapoole, mis tagab suusa üle vahetuma kontrolli
- Kannani ulatuvad kaks juhtsoont tagavad liikumise igas faasis parema kontrolli ja suusa juhitavuse
- Painduv sidemeplaat "mängib" koos suusaga, ei avalda mingit mõju tema omadustele ja paindele
- Touring sidemete step-in mehhanism on tugev ja mugav kasutada

JA NÜÜD HAKKA SIDEMEID VAATAMA!
Vaata, millised on võistlussidemed, millistega suusatavad tippsportlased, või millised on rahvasidemed, millega tehakse esimesed sammud suuskadel ja mis on taskukohased igale suusatajale. Lisaks on võimalus heita pilk Back Country sidemetele, mis sobivad kasutamiseks laiadel suuskadel radadeta maastikul loodust nautides.

 

Art Media CMS