est / eng
 
 
Otsi:
Login:
 
TootedSUUSAMÄÄRDED
 

STARTsuusamäärded SUUSAMÄÄRDED

Täna on START tugevam kui kunagi varem. Stardi aktiivne arendustöö on tasemel, millest konkurendid võivad unistada. Seda lihtsal põhjusel - nii palju uusi tooteid ja tehnilisi lahendusi kui START on viimase paari aasta jooksul turule toonud, ei ole siiani suutnud keegi. Ja mitte ainult tippsportlastele mõeldud, vaid kõigile kasutajatele -  tippsportlasele, aktiivsele suusatajale ja ka harrastajale, kes suusatab vaid korra nädalas või korra kuus.
Viimane sensantsiooniline uuendus suusamäärete maailmas on nano tehnoloogia kasutamine suusamäärete tootmisel. Üha enam populaarsust kogub pidamise ribamääre, millega saab sõita üle 200 km, on lihtne paigaldada ja sobib peaaegu iga ilmaga. Milleks määrida suuski enne iga suusatamiskorda kui seda saab teha korra kuus ja hoida suusad kogu aeg suusatamisvalmis.

Selleks hooajaks on välja toodud täiesti uus pidamismäärete seeria - RACING FLOOR pidamismäärded. Tegu on mitmeaastase katsetamise käigus väljatöötatud floori sisaldusega pidamismääre, mis töötab praktiliselt iga ilmaga ja mis ei nõua ilmtingimata kattemääret.
Lisaks on juurde toodud madala floori sisaldusega libisemisparafiin - FG seeria, mis on taskukohane ka igale suusatajale.
Ja ära ei ole unustatud kõige suuremat tarbijaklassi - pühapäevasuusatajat, kellele pakutakse laia valikut libisemis- ja pidamismäärdeid, mille pealekandmine on jõukohane ka suusatajale, kes läheb rajale esimest korda. Nn. EASY WAX on olemas nii vedelikuna, pastana kui klotsina.
Ribamääre on omaette nähtus määretemaailmas, mis on saanud erakordselt positiivse vastuvõtu traditsioonilistes suusariikides - Norras, Rootsis ja muidugi Soomes. Aga ka kesk Euroopa riikides, kus murdmaasuusatamine populaarsust kogub

Meile on teada START määrete libisemisomadused ja meil on hea meel, et sama arvavad paljude maade koondiste määrdemehed. Meil on hea meel, et Kristina Smiguni määrdeteam eelistab Starti. Järelikult START on parim, mida valida.

 

Art Media CMS