est / eng
 
 
Otsi:
Login:
 
TootedSUUSAD
 

Suuskadest pakume 2014/15 hooajal jätkuvalt PELTONEN kaubamärki kandvaid suuski.  suusad

Võime täie kindlusega väita, et Peltoneni suusad vastavad oma kavaliteedilt kõige kõrgematele nõuetele ja on omadustelt võrreldevad kõikide tuntud kaubamärkidega. Kinnitavad seda MK etappide pjedestaalikohad, mida on võitnud soomlased Ville Nousiainen ja Teemu Kattilakoski. Uue kuulsusena on Peltoneni meeskonnas üks maailma parimaid klassikaspetsialiste, norrakas ODD-BJORN HELMESET.
2012/13 hooajast alates on Peltosega käed löönud ka Mona-Liisa Malvalehto ja Kari Varis Soomest, Anders Rennemoja Gudmund Storlien Norrast, lisaks terve Venemaa suusa orienteerumise koondis ning värske uudisena ka Hiina murdmaasuusa koondis. 
Ja ka Eesti tippsuusatajate hulgas ei ole Peltonen tundmatu, Eeri Vahtra, Eno vahtra; Timo Juursalu, Avo Sambla, Darja Jurlova, Adele Arnek ja paljud teised on selle kinnituseks, et Peltose suusad on oma omadustelt täielikus tipus.

ESIMESENA MAAILMAS ON PELTONEN SUUSATOOTMISES KASUTUSELE VÕTNUD NANOTEHNOLOOGIA ja ESIMESENA MAAILMAS ON PELTONENI KLASSIKASUUSAD MÄÄRDEVABAD NII VÕISTLEJATELE KUI KA HARRASTAJATELE

Kõik Peltoneni võistlussuusad ja ka aktiivse harrastaja suusad tulevad Soome tehsest, mis on viimasel paaril aastal läbinud uuenduskuuri ja võimalustelt ei jää alla maailma nimekamateist tootjatest.

 

Art Media CMS