est / eng
 
 
Otsi:
Login:
 
TootedJALGRATTAD
 

JALGRATTAD

Jalgratastest on valikus 3 erinevat rattamarki: BH; ROCK MACHINE ja MAXIM

BH - (Hispaania) - Maanteerattad; kallimad kvaliteet maastikurattad
ROCK MACHINE - (Tshehhi) - Soodsad maastikurattad; linnarattad, lasterattad
MAXIME (Poola) - Naiste linnarattad 

BH jalgrataste ajalugu ulatub üle 100 aasta tagasi kui 1909 aastal vennad Doming, Juan ja Cosme otsustasid perekonnale BH jalgrattadkuuluvas relvatehases hakata jalgrattaid tootma.
Kohe algusest võeti eesmärgiks kergekaalulise ja vastupidava jalgratta tootmine ning maailma juhtivaks jalgrattatootjaks tõusmine.
Selleks on BH ka tõusnud, tunnistuseks esimese Tour de Spain võit ja Tour de France võit 1987 aastal
Lähiajaloos on BH toetanud mitmeid pro tiime, tuntumatest kindlasti ASTANA, Ag2R ja LIBERTY SEGUROS, koostöös kellega on välja töötatud mitmeid ülikergeid võistlusratta mudeleid.
BH on esimene rattatootja maailmas, kes saavutas süsinikraami kaaluks alla 800 grammi, pannes sellega aluse ultrakergele võistlusraami kategooriale.
Ultrakerge võistlusraam on  tulemuseks 100 aastasele tööle jalgrataste arengus.

ROCK MACHINE - USA rattabrand, mis on alguse saanud Euroopas ja mida tänaseni mida toodetakse Tshehhis. RM keskedub eelkõige keskmise hinnaklassi ratastele, milles ollakse hästi konkurentsivõimelised. Ajaloost on aga ette näidata mitmeid suurtuuride võite.

MAXIM on Pool rattatootja, mis keskendub ainult linna ja lasterataste tootmisele. VAlikus on hulgaliselt erinevaid linnarataste ja cruiserite mudeleid nii meestele kui ka naistele

 

 

Art Media CMS